Stowarzyszenie

Priorytetem firmy Akant jest ciągły rozwój. By móc wciąż go pobudzać założone zostało Stowarzyszenie Producentów Żaluzji Plisowanych Cosimo, które łączy producentów plis z całego świata. Dzięki tej inicjatywie powstała globalna platforma wymiany tego, co najcenniejsze w naszej pracy – wiedzy i doświadczenia. Przynależność do stowarzyszenia zapewnia producentom wsparcie zarówno w sprzedaży, jak i w produkcji żaluzji plisowanych. Dzięki wspólnym działaniom możliwa jest wymiana kontaktów czy negocjowanie korzystniejszych warunków współpracy z dostawcami. Równie istotnym elementem współpracy w ramach stowarzyszenia jest organizacja wspólnych konferencji branżowych. Podczas takich spotkań wszyscy członkowie stowarzyszenia mogą poznawać trendy w branży, najnowsze technologie i czołowych światowych producentów.

Dzięki współpracy producenckiej członkowie Stowarzyszenia Producentów Żaluzji Plisowanych Cosimo
razem kreują wizję przyszłości branży żaluzji plisowanych.

Więcej o Cosimo na www.Cosimo.pl