Aktualności i nowości

Profile

Szeroki wybór profili w plisach COSIMO daje duże możliwości dopasowania kolorystyki plis do wnętrza. W ofercie są profile w barwach najczęściej stosowanych w ramach okiennych, jak m.in. biały, brąz i sosna. W przypadku okien aluminiowych częstym rozwiązaniem są profile w kolorze antracytu i srebra. Ponadto dostępne są także profile w naturalnych odcieniach: dębu bagiennego, mahoniu, oliwki, orzecha, złotego dębu, szampana czy czerni.

 
 
 

cosimo_full

uchwyt

1. Uchwyt profilu.
Wszystko można powiedzieć o uchwycie profilu COSIMO, jednak spójny i harmonijny design połączony z wzorową ergonomią jest niepodważalny. Uchwyt jest kompatybilny z podobnymi systemami żaluzji plisowanej, co dodatkowo podnosi jego walory.

2. Zatyczka cx-005.
Modernistyczny wzór zatyczki cx-005 to nie tylko zabezpieczenie ostrych krawędzi profila. Zaprojektowana tak, aby system naciągu linek sprawdzał się w każdych warunkach zapewniając właściwe prowadzenie.

3. Kostka montażowa cx-008.
Cx-008, kod produktu, pod którym kryje się kostka montażowa. Od lat jest najskuteczniejszym sposobem mocowania systemów żaluzji plisowanej. Dziś jej kształt umożliwia blokowanie profilu, eliminując problem „opadającej plisy”.

4. Nowy profil cx-001.
Zupełnie nowy design, funkcja „wklikiwania”, pięć kolorów twardych powłok anodowych, cx-001 nowy profil, nowe możliwości